Devlet Destekleri

ATM Para Çekme Limitleri

  • 18 Kasım 2019
  • 1.890 kez görüntülendi.
ATM Para Çekme Limitleri

Ziraat Bankasından günlük Ne kadar para çekebilirim? İş Bankası günlük para çekme limiti ne kadar? Vakıfbank günlük para çekme limiti ne kadar? Garanti Bankası günlük para çekme limiti ne kadar?Maaşımı saat kaçta çekebilirim? Hafta sonu para çekebilir miyim?

Ziraat Bankası Atm Para Çekme Limiti

Atm ler her ne kadar 24 saat para çekebilmemiz için rahatlık olarak görünse de maalesef bizleri para çekme konusunda biraz kısıtlamaktadır. Hemen hemen her yerde bulunan atm ler sayesinde rahatlıkla bir bankada yapabileceğimiz her şeyi atm lerden yapabilmek mümkündür.  Daha önceden 1000 TL olan limit ziraat bankası atm para çekme limiti 1500 TL ye yükseltilmiştir. Her gece 24:00 dan sonra tekrar 1500 TL çekme imkanına sahipsiniz. Eğer tek seferde tüm maaşınızı çekmek isterseniz

Vakıfbank Atm Para Çekme Limiti

Vakıf bank atm lerinden en az 10 TL olmak üzere en fazla 1500 TL ye kadar para çekme imkanına sahipsiniz. Eğer daha fazla miktarda paraya ihtiyacınız varsa  Vakıfbank ATM yerine şubelere giderek istediğiniz kadar para çekebilirsiniz

Garanti Bankası ATM Para Çekme Limiti

Garanti Bankasının günlük para çekme limiti diğer bankalara nazaran daha yüksektir. Garanti bankası ATM Para çekme limiti 2000 TL dir. Günlük 12000 TL para yatırabilirsiniz.

Halk Bankası Atm Para Çekme Limiti

Halk Bankası günlük para çekme limiti 1500 TL dir. Bunun üzerinde bir tutar çekmek istediğinizde maalesef 24:00 dan sonra tekrar para çekebilirsiniz.

İş Bankası ATM Para Çekme Limiti

İş Bankası günlük ATM Para çekme limiti ise  günlük 2000 TL dir

Maaşımı Saat Kaçtan Sonra Çekerim?

Eğer çalışansanız örneğin ayın 15’inde maaş alıyorsanız ayın 15 inde hemen saat 24:00 da para çekemezsiniz. Bankanın işlem yoğunluğundan dolayı maaşınız 01:30 dan sonra hesabınıza geçmektedir.

Hafta Sonu Maaşımı Çekebilir miyim?

Atm lerden günlük belirlenen limitler çerçevesinde haftanın 7 günü 24 saat istediğiniz zamanda para çekme imkanına sahipsiniz. Ancak hafta sonu havale EFT gibi işlemleri yapamazsınız.