Devlet Destekleri

Halk Bankası 10 Bin TL Krediye Nasıl Başvurulur?

  • 01 Nisan 2020
  • 3.696 kez görüntülendi.
Halk Bankası 10 Bin TL Krediye Nasıl Başvurulur?

Halk Bankası 10 bin TL geri ödemesiz kredi. Halk bankası internetten kredi başvurusu. Halk bankası 6 ay geri ödemesiz kredi başvurusu. Halk Bankası İnternetten krediye nasıl başvururum. halk Bankası 10 Bin TL krediye cep telefonundan nasıl başvururum. Halk Bankası 10 Bin TL İnternet Bankacılığı başvuru. Halk Bankası Bankaya gitmeden krediye başvurmak

Halk Bankası 6 Ay geri Ödemesi 10 Bin TL Kredi Başvurusu

Artık korona virüs sebebi ile herkes maddi olarak sıkıntıya düşmeye başladı. Alınan karantina ve tedbirler kapsamında çoğu iş yeri ya çalışanlarını işten çıkardı ya da ücretsiz izine çıkardı. bu sebeple aylık ödemeleri olan vatandaşlar zor günler geçirmektedir. bu sebeple hükümetten maliye ve hazine bakanlığının Ekonomik İstikrar paketi kapsamında vatandaşlara 6 ay geri ödemesiz kredi seçeneği sunmuştur. Eğer eve giren hane geliri 5000 TL ve altında ise temel ihtiyaçların karşılanması için 6 ay geri ödeme yapmadan 36 aya kadar vade seçenekleri ile en fazla 10 bin TL ye kadar kredi çekebileceklerini duyudur.

Halk Bankası 10 Bin TL Geri Ödeme Şartları Nelerdir?

Öncelikle bu kredide kişilerin en avantajlı olduğu seçenek 6 ay sonra geri ödemeye başlamaktır. 6 Ay gibi bir sürede ülkemizde etkisini gösteren korona virüsünün etkisi azalmaya başlayacak ve hayat olağan haline geri dönebilecektir. Geri ödemeye 6 ay sonra başlayacaksınız. En fazla 10 Bin TL çekebileceğiniz kredide 36 ay vade ile geri ödeme yapabilirsiniz.

Kredi çekerken bankanın dikkate alacağı en önemli ayrıntı ise eve giren toplam maaş (aynı evde ikamet eden ve çalışan tüm kişilerin maaşları toplamı) 5000 TL yi geçmemesi gereklidir. Bu sebeple tüm herkes bu krediden faydalanabilmektedir. Ancak her bankaya bu kredi için başvuru yapamazsınız. 3 Devlet bankası olan Ziraat bankası vakıfbank ve Halk bankası olmak üzere sadece birisine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca aynı aileden sadece 1 kişi bu krediden yararlanabilir.

Halk Bankası 10 bin TL Kredi Cep Telefonundan Başvuru Nasıl Yapılır?

öncelikle bu işlem için internet bankacılığı şifresine ihtiyacınız vardır. İnternet bankacılığı için en yakın banka şubesine giderek yapabilirsiniz. Cep telefonunuza AppStore yada GooglePlay uygulamasında Halk Bankası Mobil Uygulamayı indirin. Daha Sonra Tc kimlik Numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra açılan ekranın sol üst kısmındaki menüden kredi başvurusunu seçin daha sonra 10 Bin TL Kredi başvuru seçeneği seçerek sizden istediğiniz tüm bilgileri girdikten sonra onayla kısmını seçerek internetten başvuru yapabilirsiniz.

Halk Bankası 10 bin TL Kredi İnternetten Başvuru

Artık kredi başvurusu yaparken kesinlikle bankaya gitmemeniz gereklidir. Zaten bankalar siz ile ilgili findeks kredi notuna ve gelir giderinize ait bilgilere sahiptir. bu sebeple öncelikle halk bankası web sayfasına girin. Sağ tarafta internet bankacılığı ve bireysel internet bankacılığı kısmını tıklayın. Açılan pencerede Müşteri numarasını veya Tc kimlik numaranızı yazın ve internet bankacılığı şifrenizi girin. Daha sonra menüden kredi işlemleri ve halk bank 10 bin TL kredi internet başvurusu yap kısmını seçin ve ardından istenilen tüm bilgileri girdikten sonra onayla demeniz yeterli. Krediniz onaylandıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirileceksiz. Çıkan krediyi en yakın halk bankası ATm sine giderek çekebilirsiniz.