Devlet Destekleri

kepez sosyal yardım başvuru

  • 04 Aralık 2020
  • 2.462 kez görüntülendi.
kepez sosyal yardım başvuru

Kepez Kaymakamlığı İnternetten Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Kepez Sosyal Yardımlaşma Vakfı İnternetten Yardım Başvurusu Yapmak. Kepez İnternetten Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Sosyal Yardımlaşma İnternet Başvurusu.

Kepez Sosyal Yardımlaşma Vakfı İnternet Başvurusu Yapmak

Pandemi sebebi ile artık sosyal yardımlaşma vakfı şahsen başvuru kabul etmemektedir. Bu sebeple artık internet web sitesi sayesinde yardım başvurusu kabul etmektedir. Kepez Sosyal Yardımlaşma vakfı bünyesinde, maddi yardım, gıda yardımı, yeşilkart başvurusu, gelir tespit başvurusu, eğitim yardımı, yaşlı aylığı maaşı, dul yetim maaşı gibi her türlü iş ve işlemler için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bunu için hangi siteden yardım başvurunuzu nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatacağız.

Kepez Sosyal Yardım İnternet Başvurusu

Öncelikle www kepezsydv org tr adresine giriş yapmanız gereklidir. Resimli olarak adım adım internet başvurusu için sitemizi inceleyebilirsiniz. Açılan sayfada iki adet önemli yer vardır. 1. adım kendi adınıza yardım başvurusu yapmak. 2. adım ise etrafınızda ihtiyaç sahibi gördüğünüz kişilere ait bilgilerin olduğu ve başvurunuz sonucunda bu kişilerin vakıf tarafından kontrol edilebileceği seçenektir. Öncelikle 1. adımdan başlayalım.

1- Başvuru Yap: Bu kısmı tıkladığınızda kepez için kendi adınıza yardım başvuru işlemine başlıyorsunuz demektir. Ancak unutmayın ki 1 haneden 1 kişinin başvuru yapması yeterli olacaktır. Tüm aile bireylerinin başvuru yapması bir anlam kazanmayacaktır. Açılan sayfada size ait tüm kişisel bilgilerinizi doldurmanız gereklidir. TC, Ad Soyad yazdıktan sonra doğrula dedikten sonra ikinci kısma yönlendirileceksiniz.

Açılan sayfanın sol kısmında kendi kimlik bilgileriniz görülecektir. Sağ tarafta ise öncelikle medeni durumunuzu belirtmeniz gereklidir. Eğer evli iseniz eşinizin ad soyadı ve telefon numarası gereklidir. Daha sonra hangi mahallede ikamet ettiğiniz belirtmeniz gereklidir. Daha sonra hangi yardım için başvuru yapmak istediğinizi belirtmeniz gereklidir.

Kepez İnternetten Hangi Yardımlara Başvuru Yapabilirim?

Kepez Şartlı Eğitim, Sağlık Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez Nakdi Yardım İnternet Başvurusu

Kepez Şartlı Eğitim, Sağlık Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez Şartlı Gebelik Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez 2022 Engelli Aylığı İnternet Başvurusu

Kepez 2022 Engelli Yakını Aylığı İnternet Başvurusu

Kepez 2022 Yaşlılık Maaşı İnternet Başvurusu

Kepez Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Yardım İnternet Başvurusu

Kepez Muhtaç Asker Ailesi Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez Öksüz / Yetim Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez Özel Amaçlı Yardımlar İnternet Başvurusu

Kepez Genel Sağlık Sigortası (Gelir Testi) İnternet Başvurusu

Kepez Kronik Hastalıklar İnternet Başvurusu

Kepez Yabancılara Yönelik Sosyal Uyum Yardımı İnternet Başvurusu

Kepez Katılım Payı Ödemeleri İnternet Başvurusu

Kepez Çoklu Doğum Yardımı İnternet Başvurusu

Yukarıda belirtilen tüm yardım alanlarında kolaylıkla sitemizde belirtilen yönergeler ışığında rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurularınız Kepez Sosyal İnceleme görevlileri tarafından incelendikten sonra başvuru sonucunuz cep telefonunuza sms olarak gelecektir.