Devlet Destekleri

İstanbul Yardım Başvurusu

  • 09 Temmuz 2020
  • 3.423 kez görüntülendi.
İstanbul Yardım Başvurusu

İstanbulda bulunan Fatih Kaymakamlık Yardım Başvurusu ve Gaziosmanpaşa Kaymakamlık Yardım Başvurusu ile ilgili tüm bilgileri ayrıntılı olarak anlattık. Kaymakamlıklar aracılığı ile maddi yardım başvurusu, gıda yardımı başvurusu, kira yardımı başvurusu, eğitim yardımı başvurusu, elektrik parası başvurusu, dul maaşı, gelir tespit, yeşilkart başvurusu gibi birçok işlemi rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca Fatih Belediyesi ve Gaziosmanpaşa Belediyesi yardım başvurusu için gerekli iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Fatih Nüfus Müdürlüğü randevu almak ve Gaziosmanpaşa Nüfus Müdürlüğü randevu almak için gerekli işlemler ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Fatih Kaymakamlık Yardım Başvurusu

Fatih Kaymakamlığı Vatan Caddesi Hükümet Konağı Fatih/İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Fatih Kaymakamlığı telefon numarası 0212 534 75 54 dir. Fatih Kaymakamlığı telefon numarası ile kaymakamlık bünyesinde bulunan yazı işleri, hukuk işleri, bilgi işlem, apostil işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Fatih Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vakfı hükümet konağı içerisinde bulunmakta olup 0212 532 52 95/ 0212 521 26 52 nolu telefon ile ulaşabilirsiniz. Fatih Kaymakamlığı sosyal yardım almak için şahsen müracaat edebilirsiniz. Ayrıca Fatih Kaymakamlığı sosyal yardımlaşmaya şahsen giderek gelir tespit yaptırabilir ve yeşilkart için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Fatih Kaymakamlığı internet yardım başvurusu için e devlet üzerinde bulunan CİMER ile yardım başvurunuzu internetten yapabilirsiniz.

Fatih Belediyesi Yardım Başvurusu

Fatih Belediyesi Akşemsettin Mahallesi Adnan Menderes Vatan Bulvarı No:54 Fatih – İstanbul adresinde bulunmaktadır. Fatih Belediyesinde yardım başvuruları Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden alınmaktadır. Aynı binada bulunan yardım masasına 0(212) 453 1453 nolu telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Fatih Belediyesinin sosyal yardımları Sıcak Yemek Dağıtımı (Aş Evi ) Gıda Yardımı, Giyim Yardımı gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca Fatih Belediyesi internetten yardım için başvurabilir ve internet sitesinde başkana sor kısmından talep ve şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Fatih Nüfus Müdürlüğü Randevu Almak

Fatih Kaymakamlığı Nüfus müdürlüğü Vatan Caddesinde bulunan Fatih Kaymakamlığı Hükümet Konağında hizmet vermektedir. Fatih Nüfus Müdürlüğünde kimlik, pasaport, ehliyet, ikametgah almak, doğum yazdırmak gibi işleri yapabilirsiniz. Randevusuz işlem yapmayan Fatih Nüfus Müdürlüğünden randevu almak için www nvi gov tr adresinden ya da 199 u arayarak randevu oluşturmanız gerekmektedir.

Gaziosmanpaşa Kaymakamlık Yardım Başvurusu

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Fevziçakmak mahallesi 758. sokak no:1 kat:4 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı telefon numarası ise 0212 418 1338 dir. Hükümet konağı bulunmadığından Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vakfı Merkez Mahallesi Çukurçeşme Caddesi No:23/1 adresinde hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı yardım için başvuru yapmak isterseniz isterseniz şahsen giderek başvuruda bulunun isterseniz ise 0212 563 4848 nolu numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Gaziosmanpaşa Kaymakamlığına internetten yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için e devlet üzerinden CİMER e ya da Açık Kapı Bürosuna başvuruda bulunarak yardım için talep oluşturabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yardım Başvurusu

Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı No:20 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL adresined bulunan Gaziosmanpaşa Belediyesi yardım için Sosyal destek Birimi kurmuştur. Gaziosmanpaşa Belediyesi erzak yardımı, giyim yardımı, eğitim yardımı ve  sıcak yemek dağıtımı (aş evi) gibi yardımlarda bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa Belediyesi yardım başvurusu için 444 0 467 nolu numurayı arayarak ya da belediye web sayfasından internetten yardım için başvuruda bulunabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Nüfus Müdürlüğü Randevu Almak

Fevzi Çakmak, küçükköy Meydan Kaymakamlık Binası, 758. Sk. No:1, 34255, 34255 Gaziosmanpaşa/İstanbul adresinde hizmet veren Gaziosmanpaşa Nüfus Müdürlüğü randevusuz işlem yapmamaktadır. Randevu için isterseniz www nvi gov tr adresinden internetten alabilir isterseniz 199 u arayarak randevu oluşturabilirsiniz.