Devlet Destekleri

İstanbul Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvuru

  • 10 Temmuz 2020
  • 2.598 kez görüntülendi.
İstanbul Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvuru

Tüm Türkiye genelinde sosyal yardımlaşma vakıfları ihtiyaç sahibi vatandaşlar için hizmet vermektedir. Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığı ile isterseniz şahsen başvuru yaparak isterseniz internet üzerinden başvuru yaparak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sosyal Yardımlaşma vakıfları aracılığı ile ihtiyacınız olan her türlü Maddi Yardım, Gıda yardımı, Giyim yardımı, Kira yardımı, Elektrik Parası yardımı, Eğitim Yardımı, Yeşil kart Başvurusu, Gelir Tespit, Yakacak Yardımı, Dul Yetim Yardımı, Terör Yardımı, Muhtaç Asker yardımı, Yaşlı Aylığı gibi tüm yardımlardan faydalanabilirsiniz.

İstanbulda bulunan tüm ilçelere ait ulaşabileceğiniz telefon numaraları ve adres bilgileri sitemizde mevcuttur. Bu yazımızda Kartal Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Küçükçekmece Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Maltepe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Pendik Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Sancaktepe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Sarıyer Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı,  Silivri Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Sultanbeyli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Sultangazi Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Şile Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Şişli Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Tuzla Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Ümraniye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Üsküdar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Zeytinburnu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı na ait tüm iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Kartal Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon

Kartal Kaymakamlığı binasında bulunan Kartal Sosyal Yardımlaşma Vakfı Karlık Tepe Mahallesi Spor Caddesi No:17/1 adresinde bulunmaktadır. Ayrıca Kartal Sosyal Yardım başvurunuzu internet üzerinden form doldurarak online olarak yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yardım başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz. Kartal Sosyal yardımlaşma vakfına bilgi için ulaşmak için 0216 488 89 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Küçükçekmece Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon

Küçükçekmece Kaymakamlığı Kartaltepe Mah. Süvari Cad. No:19 Küçükçekmece / İstanbul adresinde bulunan Kartal Kaymakamlığı Hizmet binasında bulunmaktadır. Küçükçekmece Sosyal Yardım Başvuru için internet üzerinden başvuru almaktadır. Her türlü yardım başvurusu için internet üzerinden doldurulması gerek formda istenilen tüm bilgileri eksiksiz bir biçimde doldurduktan sonra başvurunuz işleme alınmaktadır. https://www.kucukcekmecesydv.org.tr/ adresine girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Küçükçekmece Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon numarası ise (0212) 425 25 00.

Maltepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon

Maltepe Kaymakamlığı binasında bulunan Altayçeşme Mah. Oba Çıkmazı Sok. No:8 Kat:5 Maltepe / İstanbul adresinde hizmet veren Maltepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı şahsen başvuru almaktadır. Ancak eğer internet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız talebinizi CİMER ya da Açık Kapı üzerinden iletebilirsiniz. Ancak internet üzerinden ön başvuru yaptıktan sonra Maltepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı sizden ihtiyaç duydukları bilgi ve belgeyi isteyebilir. Maltepe Sosyal Yardımlaşma Vakfına telefon ile bilgi almak isterseniz (0216) 459 69 15 ve 42 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Pendik Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon

Pendik Kaymakamlığı zemin katta bulunan Pendik Sosyal Yardımlaşma Vakfı Doğu Mahallesi İnce Sokak No:12 Kat:4 Pendik/İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Başvuruları şahsen kabul eden Pendik Sosyal Yardımlaşma Vakfına CİMER ya da Açık Kapı üzerinden de internetten müracaat edebilirsiniz. Pendik Sosyal Yardımlaşma Vakfı telefon numarası başvuru için değil sadece bilgi almak için kullanılmaktadır. Pendik Sosyal Yardımlaşma Vakfı telefon numarası 0(216) 657 02 04-25

Sancaktepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon

Sancaktepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Meclis Mah. Atatürk Cad. No:111 Sancaktepe/İst. adresinde Kaymakamlık binasının 1. katında hizmet vermektedir. Sancaktepe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon Numarası ise 0216 622 25 75

Sarıyer Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu Telefon

Sarıyer Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ferahevler Mah. Muhtar Cad. No:6 Sarıyer/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Başvuruları internet üzerinden yapabileceğiniz gibi telefon ile sadece bilgi alabilirsiniz. Sarıyer Sosyal Yardımlaşma Vakfı telefon numarası ise 0212 223 20 40