Devlet Destekleri

Çiftçilere Anında 50.000 TL Çiftçi Kredisi

  • 16 Kasım 2021
  • 605 kez görüntülendi.
Çiftçilere Anında 50.000 TL Çiftçi Kredisi

İş Bankası Çiftçi Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir? İş Bankası Çiftçi Kredisine Nasıl Başvuru Yaparım? İş Bankası Çiftçi Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar? Çiftçi Kredisi Geri Ödeme Ne Kadar?

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte bankalar müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için birçok yeniliğe imza atmaktadır. Bu sayede bankada sıra beklemeden işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İş bankasının çiftçiler için ihtiyaç duyduğu krediyi kullanabilmeleri için yapmış olduğu kampanya sayesinde iş bankası cep telefonu uygulaması ile birlikte hızlı bir şekilde krediye başvuru yapabilir ve pra direk hesabına yatabilir.

İş Bankası Anında Çiftçi Kredisi

İş bankasının çiftçilere özel olarak uyguladığı kredi imkanında artık iş bankası ticari hesabınız olmasa bile kredi kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle cep telefonunuza iş cep uygulamasını indirmeniz gereklidir. Diğer bir yöntem ise bilgisayar üzerinden iş bankasının internet sayfasına girdikten sonra online işlemlere giriş yapmanız gereklidir.

Cep telefonundan iş cep uygulamasını indirin.

Giriş yaptıktan sonra sırası ile ;

Cep > Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Ticari Kredi veya Başvurular – Krediler – Anında Ticari Kredi
İnternet Şubesi – Kredilerim – Anında Ticari Kredi veya Başvuru ve Ürünler – Anında Ticari Kredi seçtiğinizde başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

Çiftçi Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar?

İş bankası Çiftçi kredisi için kullanabileceğiniz maksimum tutar 50.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Vade sayısı ise en fazla 36 ay olarak belirlenmiştir. Krediye internet bankacılığı ya da mobil şubeden başvuru yaptıktan sonra bilgileriniz incelenecek. Eğer şartlarınız uygun ise çektiğiniz kredi hesabınıza otomatik olarak geçecektir.

Ayrıca başvuru yaptıktan sonra uzunca bir süre beklemenize gerek yoktur. Kredi başvurunuza saniyeler içerisinde cevap verilecektir. Ancak bu krediden faydalanabilmek için tacir çiftçi olmanız gerekmektedir.

İş bankasının çiftçilere özel diğer bir kredi seçeneği ise İmece Kart ve Tarım Kredi Başvurudur. Eğer istediğiniz limit ya da farklı vade seçeneği istiyor iseniz internet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi için İmece Kart Tarım Kredisi diye arama yaptıktan sonra sadece Tc Kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile giriş yapabilirsiniz.

Daha sonra istenilen bilgileri doldurduktan sonra kredi talebiniz değerlendirmeye alınacaktır.