Devlet Destekleri

Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

  • 11 Ocak 2022
  • 872 kez görüntülendi.
Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvurusu. Bayrampaşa Kaymakamlığı Yardım başvurusu. Bayrampaşa Belediyesi yardım başvurusu. Bayrampaşa Pandemi Parası. Bayrampaşa Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İnternetten Yardım Başvurusu. Bayrampaşa 1100 TL Pandemi destek Parası.

Bayrampaşa Kaymakamlığı Yardım Başvurusu

Son dönemlerde artan hayat pahalılığı ve pandeminin de etkisi ile ekonomik olarak bir takım zorluklar yaşamaya başladık. Ancak küçük illerde Valilikler bünyesinde, Büyükşehirlerde ise Kaymakamlıklar aracılığı ile kurulan Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma Vakıfları ihtiyaç sahiplerine destek olmaya başladı. Bayrampaşa sosyal Yardımlaşma Vakfı adresi Muratpaşa Mh Fabrikalar Caddesi Sanayi Sokak No:11 34040 Bayrampaşa/İSTANBUL adresinde hizmet vermektedir. Bayrampaşa Sosyal Yardımlaşma Vakfı telefon Numarası ise 567 67 71.

Bayrampaşa Kaymakamlığı Hangi Yardımları Yapmaktadır?

Tüm Kaymakamlıklar bünyesinde kurulan Bayrampaşa Yardımlaşma Vakıfları için geçerli olan aşağıda listelenen Tüm Yardım alanlarında başvuru yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Kaymakamlığı Gıda Yardımı

Bayrampaşa Kaymakamlığı Doğalgaz Elektrik Kömür Yardımı

Bayrampaşa Kaymakamlığı Kira Yardımı

Bayrampaşa Kaymakamlığı Eğitim Yardımı

Bayrampaşa Kaymakamlığı Nakit Para Yardımı

Bayrampaşa Kaymakamlığı Engelli, Evde bakım, Dul yetim, Asker Yardımı

Bayrampaşa Kaymakamlığı Yardım Başvuru Şartları Nelerdir?

Öncelikle yukarıda yazmış olduğumuz yardım kalemlerini alabilmeniz için belirli şartlara haiz olmanız gereklidir. En önemli öncelik haneye kişi başı düşen gelirdir. Yardım alabilmek için kişi başına düşen gelir net asgari ücretin 3 bölü ikisinden az olmalıdır. 2022 yılı yardım alabilmek için kişi başı para ne kadardır? sorusunun cevabı ise 2835 TL olarak belirlenmiştir.

2022 Yardım alabilmek için evinize giren toplam maaşı kişi sayısına böldüğünüzde kalan tutar 2835 TL altı ise yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Evinizde bulunan herkesin tek tek müracaat etmesine gerek yoktur. Başvuruda bulunsanız bile diğer başvurular red edilecektir.

Bayrampaşa Kaymakamlığı İnternetten Yardım Başvurusu

Artan korona virüs vakaları sebebi ile artık internetten yardım başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için CİMER ya da Açık Kapı Projesi ile e devlet şifreniz ile başvuruda bulunabilirsiniz. Ancak ihtiyaç duyulduğunda Sosyal Yardımlaşma Vakıfları sizden bilgi talep edebilmektedir. Ancak yardım alabilmeniz için en hızlı yol bireysel başvurudur. Başvuru için kimlik kartınızı almanız yeterlidir. Gelir ve giderinize ait tüm herşey sistemde görünecektir.