Devlet Destekleri

Vakıfbank Mobil Uygulama Çalışmıyor

  • 11 Kasım 2019
  • 5.733 kez görüntülendi.
Vakıfbank Mobil Uygulama Çalışmıyor

Vakıfbank Mobil Bankacalık uygulaması ile artık tüm Vakıfbank müşterileri bankaya gitmeden tüm android ve ios yazılıma sahip telefon ya da tabletten her türlü bankacılık işlemlerini yapabilmektedirler. Vakıfbank Mobil Şifre Nasıl Alınır? Vakıfbank Mobil Cep Telefonuna Nasıl Yüklenir? Vakıfbank Mobil aktivasyon şifresi nasıl alınır? Vakıfbank Mobil Şifremi Unuttum. Vakıfbank Mobil hangi işlemleri yapabilirim sorularınızı sizler için araştırdık.

Vakıfbank Mobil Nasıl Kurulur?

Öncelikle İphone cihazlarınızda App Store yazan yere giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamalar kısmından ara sekmesine Vakıfbank Mobil yazarak sarı renkli Vakıfbank logosu olan kısmı seçerek yükle demeniz gerekmektedir. Daha sonra İcloud yani İphone cep telefonunuza ait kimlik bilgilerinizi girerek yükleme yapmanız gerekmektedir. Kurulum işlemi tamamlandığında arka plana Vakıfbank logosu gelecektir.

İphone dışındaki tüm diğer cihazlarda ise goole play uygulamasına girerek Vakıfbank mobil yazarak uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Şifre Nasıl Alınır?

Öncelikle uygulamayı indiriniz. Daha sonra açılan ekranda tc kimlik nonuz ya da banka hesap bilgilerinizin girilmesi istenmektedir. Şifre işlemi için mutlaka ister en yakın Vakıfbank banka şubesine gidin. İsterseniz Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İlk olarak size geçici bir şifre verilmekte olup daha sonra 6 farklı bir şifre belirlemeniz gerekmektedir.

Vakıfbank Mobil Aktivasyon nasıl olur sorusu için ise tekrar ya en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz gerekmekte ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Şifremi Unuttum Ne Yapabilirim?

Eğer belirlemiş olduğunuz Vakıfbank şifrenizi unuttu iseniz ve 3 kere ard arda yanlış girerseniz maalesef şifreniz bloke olacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız müşteri hizmetlerini arayarak mobil bankacılık şifre bloke kaldırma işlemini yapabilirsiniz. Maalesef şifrenizi unutmanız durumunda yapabileceğiniz farklı bir işlem bulunmamaktadır.

Mobil Bankacılık Cep İmza Nedir?

İnternette yapmış olduğunuz bankacılık işlemlerinde sürekli şifre yazmaktan yoruldu iseniz Vakıfbank cep imza uygulaması artık sizin yanınızda. Mobil Bankacılık aktivasyonunu yaptıktan sonra otomatik olarak cep imzaya sahip oluyorsunuz. Yapacağınız tüm işlemlerde kayıtlı olan cep numaranızın bulunduğu ekrana onay kodu altında bir seçenek gelmektedir. Şifre yazmak yerine artık cep imza ile onay vermeniz yeterlidir.

Vakıfbank Mobil Bankacılık Çalışmıyor.

Eğer Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasına giremiyorsanız öncelikle cep telefonunuzun internet bağlantısının olup olmadığını kontrol edin. Eğer internetinizde bir sorun yok ise uygulamanın sürümünü kontrol edin. Bunun için isterseniz appstore yada Google play uygulamasına girdikten sonra yüklü uygulamalar kısmına girin ve güncelleyin. Eğer uygulamanız güncel ve hala uyarı alıyorsanız diğer bir problem ise cep telefonu hafızasının tamamen dolu olmasıdır. Hafızasını biraz boşaltarak tekrar güncellemeyi deneyebilirsiniz. Eğer tüm işlemleri yaptınız ve halen mobil uygulamaya giremiyorsanız uygulamayı kaldırarak yeniden kurmayı deneyebilirsiniz.

Vakıfbank Mobil İle Para Havale Nasıl Yapılır

Vakıfbank mobil uygulama ile artık bankaya gitmeden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödeme Para Transferi, Cep telefonuna kontör yüklemek, otomatik ödeme talimatı vermek, şans oyunlarına para yatırmak, Vergi borcunuzu ödemek, MTV ÖSS üniversite harç paralarını ödemek gibi tüm işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.