Devlet Destekleri

Cep Telefonundan Para Nasıl Yollanır

  • 14 Ocak 2020
  • 1.257 kez görüntülendi.
Cep Telefonundan Para Nasıl Yollanır

Garanti Bankası Cep Telefonuna Para Yollamak

Garanti Bankası Cepbank Para gönderme nasıl olur. Garanti Bankası cep telefonuna para nasıl yollanır. Garanti Bankası ATM para nasıl yollanır. Cep telefonuna gelen para nasıl çekilir gibi sorularını sizler için araştırdık.

Garanti bankasında para göndermek için öncelikle garanti bankası müşterisi olmanız gerekli ve ayrıca garanti bankası mobil şube ya da garanti bankası internet şubesi özelliğini kullanmanız gereklidir.

Garanti Bankası Cep Telefonuna Para Yollamak

Öncelikle göndermek istediğiniz kişiye ait cep telefonu numarasını bilmeniz gerekmektedir. Daha sonra Garanti mobil uygulamadan cepbank para gönderme seçeneğini kullanarak istediğiniz tutarı karşı tarafın cep telefonuna yollayabilirsiniz. Aynı işlemi garanti bankası atm lerini kullanarak yapmanız durumunda sizden en az 5 TL gibi masraf almasına rağmen garanti cepbank uygulamasını kullanarak 1.25 TL kesinti yapılmaktadır. Göndereceğiniz tutar ise en az 20 TL olmak zorundadır. Bu tutara 1.25 TL tutarında kesintiyi de eklersek 21.25 TL en az  para gönderme limitidir.

İnternet Bankacılığı ile Cep Telefonuna Para Yollamak

Bunun için daha önceden garanti bankası internet şubesini kullanmanız gerekmektedir. Eğer daha önce herhangi bir internet bankacılığı kullanmadı iseniz en yakın garanti bankası şubesine giderek garanti internet bankacılığını aktif hale getirerek bir parola belirlemeniz gerekmektedir. Garanti bankası internet sayfasına girerek para transferi yazan yerden cepbank para gönderme kısmına tıklayarak göndereceğiniz para miktarı, alıcı cep telefonunu girerek gönder butonuna bastığınız anda karşı tarafa para gidecektir.

Kısa Mesajla Cep Telefonuna Para Yollamak

Garanti Cepbank uygulaması ile birlikte artık 7 gün 24 saat istediğiniz kadar tutarda hızlı bir şekilde para yollayabilirsiniz. Öncelikle cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek para göndermek istediğiniz kişiye ait cep numarası yada bonus numarasını ve ardından cepbank şifrenizi ekleyerek 3333 e kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz.

ATM’ye Gelen Para Nasıl Çekilir?

Öncelikle cep telefonunuza gelen kodu saklayınız. En yakın garanti bankası ATM sine giderek giriş tuşuna basın, para çekme, cepbank ile para çekme, ardından size hangi numara para yolladı ise o kişinin cep numarası, size ne kadar para yollandı ise tutarı ve cep telefonunuza gelen referans kodunu girerek atm den para çekebilirsiniz.

Haftasonu Cep Telefonuna Para Yollanır mı?

Herhangi bir banka şubesi gerektirmeyen garanti cep bank uygulaması ile birlikte artık istediğiniz zaman 7 gün 24 saat istediğiniz kişiye para yollayabilirsiniz. Ayrıca para karşı tarafın hesabına ya da cep telefonuna onay kodu hemen düşmektedir. Artık beklemeye gerek kalmadan en yakın atm şubesine giderek parayı rahatlıkla çekebilirsiniz.