Devlet Destekleri

Ziraat Bankası 10 Bin TL Kredi Başvuru

  • 01 Nisan 2020
  • 5.518 kez görüntülendi.
Ziraat Bankası 10 Bin TL Kredi Başvuru

Ziraat Bankası 10 Bin TL kredi. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz krediye başvuru, Ziraat bankası 10 bin TL krediye internetten nasıl başvururum. Ziraat Bankası 10 Bin TL krediye cep telefonundan nasıl başvururum? Ziraat Bankası İnternet bankacılığı. Ziraat Bankası 6 ay geri ödemesiz krediye hızlı başvuru nasıl yapılır?

Artık tüm dünyada etkisini gösteren korona virüsü artık ekonomik ve sosyal olarak hayatı durma noktasına getirdi. Piyasalarda alışveriş olmadığından dolayı ekonomik olarak durgunluk oldukça arttı. Ayrıca korona virüsü sebebi ile birçok iş yeri işletme fabrika ya çalışanlarını işten çıkarttı yada ücretsiz izine çıkarıldı. İşsiz kalan milyonlarca vatandaşımızın ihtiyaçlarının bir nebze olsun karşılanabilmesi için maliye ve hazine bakanlığı tarafından Ekonomik İstikrar Paketi kapsamında Ziraat bankası halk bankası ve vakıfbank gibi 3 devlet bankasında 10 bin TL 6 ay geri ödemesiz kredi imkanı sağladı.

Ziraat Bankası 10 Bin TL Krediye Hızlı Başvuru

Virüsün etkisiyle ekonomik hayatta zorluk yaşayan esnaf ve işsiz kalan vatandaşların artık karantina boyunca en azından 6 ay boyunca hayatını idame ettirebilmek için 10 Bin TL ye kadar 6 ay geri ödemesiz kredi çekme şansına sahiptir. Üstelik 6 ay geri ödemesiz ziraat bankası kredisine başvuru yapabilmek için gerekli tek şart evinize giren toplam maaşın 5000 TL yi geçmemesidir. İşsiz olsanız da ücretsiz izinde olsanız da hatta asgari ücret ile çalışıyor olsanız da ziraat bankası isteyen herkese kredi vermektedir. Üstelik ziraat bankası geri ödemeyi tam  6 ay sonra başlatacak ve 0.49 faiz oranı uygulayarak toplamda 36 aya kadar vade seçeneği ile geri ödeme şansı vermektedir. İnternetten Başvuru yapabilirsiniz

Ziraat bankası 10 Bin TL Kredi Ne Kadar Faiz Uygular?

normalde tüketici kredisi oranları 1.25 olmasına rağmen Ekonomik İstikrar Paketi sayesinde ziraat bankası 6 ay geri ödemesiz kredide faiz oranı yüzde 0.49 a düşürülmüştür. Ziraat bankası 6 ay geri ödemesiz kredide ödeme planını örnek ile açıklarsak:

10 Bin TL kredi çektiğinizde 36 ay vade seçeneği ile geri ödeme yapmak isterseniz aylık olarak 30 ay boyunca sadece 376 TL ödeme yapacaksınız.

Eğer 7.500 TL kredi kullanırsanız 36 ay vade ile geri ödeme yapmak isterseniz aylık taksidiniz 282 TL olarak sabitlenmiştir.

5000 TL ihtiyaç kredi kullanmak isterseniz 6 ay sonra aylık 188 TL geri ödeme yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 10 Bin TL Kredi İnternetten Başvuru

öncelikle bu krediye başvuru için kesinlikle bankaya gidilmemesi gereklidir. Bankaya gitseniz bile işleminiz yapılmayacaktır. bu sebeple mutlaka internet bankacılığı şifresine sahip olmalısınız. Bu şifreyi en yakın banka şubesine giderek alabilirsiniz. Ziraat bankası internet sayfasından Tc kimlik numaranızı ve internet bankacılığı şifrenizi girerek menüden kredi işlemleri ve Bireysel Temel İhtiyaç Kredisini seçerek istenilen tüm bilgileri eksiksiz doldurularak başvuru yap demeniz yeterlidir. Kredinizin sonucu cep telefonunuza sms ile gelecektir. Eğer krediniz onaylanırsa en yakın ATM ye giderek paranızı çekebilirsiniz.

Ziraat Bankası 10 Bin TL Kredi Cep Telefonundan Başvuru

öncelikle internet bankacılığı şifrenizin olması gereklidir. daha sonra AppStore yada GooglePlay uygulamasından ziraat mobil indir diyerek açılan ekranda Tc Kimlik numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra sırasıyla menü krediler Kredi başvurusu Bireysel Temel İhtiyaç Kredisini seçerek onayla demenizden sonra kredi talebiniz alınacaktır.