Devlet Destekleri

Garanti Bankası Mobil Uygulama

  • 11 Aralık 2019
  • 1.545 kez görüntülendi.
Garanti Bankası Mobil Uygulama

Garanti Bankası Mobil Uygulama

Bu yazımızda Garanti bankası mobil uygulama nasıl kullanılır, Garanti bankası mobil uygulama nasıl yüklenir, Garanti bankası mobil uygulama nasıl açılır, Garanti Bankası mobil uygulama çalışmıyor, Garanti Bankası Mobil uygulama şifremi unuttum, Garanti Bankası mobil parola unuttum, Garanti Mobil parola nasıl alınır gibi işlemlerinizi sizler için araştırdık

Garanti Bankası Mobil Uygulama Nedir?

Artık bankaya gitmeden şubelerden yapabileceğiniz her türlü işlemi kolaylıkla cep telefonunuz, tablet ya da cep telefonunuzdan her türlü işlemi yapabilirsiniz. Günlük bankacılık işlemlerinizde hayatınızı kolaylaştıran ve her yerde güvenle kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Garanti Bankası Mobil Nasıl İndirilir?

Öncelikle cep telefonunuzun ya da tabletinizin olması ve telefonunuzun akıllı telefon olması gerekmektedir. İphone cep telefonu ve iphone tabletininiz varsa ios işletim sistemine sahip olmasından dolayı appstore uygulamasını seçin ve ardından garanti mobil uygulamasını arattırın ve yükle seçeneğini tıklayın.

İphone dışındaki tüm akıllı cep telefonu ve tabletinizden ise Google play uygulamasını açarak garanti mobil uygulamayı bularak yüklemeniz gerekmektedir.  Ayrıca garanti bankası kısa mesaj ile uygulamayı yüklerken size yardımcı olmaktadır. Cep telefonunuzdan mesaj kısmına girerek Garanti BBVA Mobil yazarak 3342 ye gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen link kısmını tıklayarak otomatik olarak uygun uygulama ile birlikte cep telefonunuza program yüklenecektir.

Garanti Mobil Uygulama Nasıl Kullanılır?

Yukarıda belirttiğimiz şekilde cep telefonu ya da tabletinize uygulamayı indirdikten sonra ister müşteri numaranızı isterseniz Tc kimlik numaranızı kullanarak ve garanti bankası mobil şifreyi kullanarak uygulamayı kullanabilirsiniz. Güvenlik olarak ise müşteri numaranız ile cep telefonunuz otomatik olarak eşleştirme yapılması ile birlikte artık bu uygulamayı sadece siz kullanabilirsiniz. Ayrıca tek parola ile giriş yapabilir veya cep şifrematik ve göz tanıma teknolojisi ile parola girmeden kolaylıkla mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Garanti Mobil Şifre Parola Nasıl Alınır?

Garanti mobil şifre veya parola almak için ilk kullanım için şifre oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için ister tek seferlik en yakın garanti banka şubesine gidin isterseniz 444 0 333 numaralı garanti bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Garanti Mobil Uygulama ile Neler Yapabilirim?

Hayatımızı oldukça kolaylaştıran garanti mobil uygulama sayesinde banka adeta cep telefonumuza gelmektedir. Bu uygulama ile fatura ödeme, para gönderme, yatırım işlemleri, cep telefonuna para gönderme, istanbulkart bakiye yükleme, qr kod ile para gönderme, şans oyunları ödemesi, trafik vergi cezası ödeme gibi her türlü işleminizi yapabilirsiniz

Garanti Mobil Çalışmıyor

Eğer garanti mobil uygulama çalışmıyorsa öncelikle genel olarak sistemde bir sıkıntı olup olmadığını kontrol edin. Eğer genel anlamda bir sıkıntı yoksa cep telefonunuzun internet bağlantısının olup olmadığını kontrol edin. Eğer internet hattınızda bir sorun yoksa telefonunuzun ön belleğini temizleyin. Hala problem çözülmedi ise uygulamayı kaldırıp tekrar silmeyi deneyin. Bu sayede uygulama açılacaktır.

Garanti Mobil Şifremi Unuttum

Eğer daha önceden şifre oluşturdu iseniz ve şifreyi hatırlamıyorsanız mecburen banka şubesine gitmeniz yada müşteri hizmetlerini aramanız gereklidir. Bu sayede eski şifreniz sıfırlanacak ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Bunun başka bir yolu yok. Eğer şifrenizi 3 defa yanlış girerseniz şifreniz bloke olacağından tekrar aynı işlemi yapmanız gerekecektir.