Devlet Destekleri

Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı

  • 06 Nisan 2022
  • 1.123 kez görüntülendi.
Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı

Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı. Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı. Konya Valiliği Yardım Başvurusu. Selçuklu Kaymakamlığı Yardım Başvurusu. Karatay Kaymakamlığı Yardım Başvurusu. Meram Kaymakamlığı Yardım Başvurusu. Selçuklu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vakfı İnternet Yardım Başvurusu. Karatay Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vakfı İnternet Yardım Başvurusu. Meram Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vakfı İnternet Yardım Başvurusu.

Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı Başvurusu

Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı Başvurusu zaman oldukça azalmaktadır. Şuanda 6500 kişiye kadar ramazan erzak paketi günlük olarak evlere dağıtılmaktadır. Yardım başvurusunda bulunabilmek için mutlaka Konya Büyükşehir belediyesine başvuruda bulunmanız gereklidir. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına vereceğiniz yardım başvuru dilekçesi sonucunda Belediye sosyal inceleme memurları talebinizi değerlendirecektir. Eğer İhtiyaç sahibi iseniz yardım paketi içerisinde toz şeker, mısırözü yağı, çay, pirinç, makarna, mercimek, bulgur, kuru fasulye, salça, nohut, tahin, erişte, hazır çorbalık ve undan oluşan gıda kolisi evlerinize kadar gelecektir.

Konya Büyükşehir Belediyesi İnternetten Yardım Başvurusu

Konya Büyükşehir Belediyesi İnternetten Yardım Başvurusu için öncelikle Belediyenin web sayfasına giriş yapmanız gereklidir. 7/24 belediyecilik anlayışı ile hizmet veren büyükşehir yetkilileri vatandaşlarına kolaylık olması sebebi ile tüm yardım başvurularını internetten de kabul etmeye başladı. İnternet sayfası üzerinden Konya sosyal yardım talep formu sayesinde ihtiyaç durumunuz belirlenmektedir. Daha sonra size uygun olan yardım paketi tarafınıza ulaştırılacaktır.

Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı.
Konya Sosyal Yardımlaşma Online Yardım Başvurusu

Konya Valiliği Yardım Başvurusu

Konya Valiliği Yardım Başvurusunda bulunmak için farklı yollar deneyebilirsiniz. Her ne kadar valilik bizzat yardım yapma imkanı olmasa da merkezi yürütme olduğundan dolayı talebinizi en üst mertebeden ilgili kuruma bildirecektir. Konya Valiliği Yardım Başvurusunda bulunma için isterseniz bizzat evrak kayıt bürosuna dilekçe verebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden CİMER sayesinde talebinizi hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Selçuklu Kaymakamlığı Yardım Başvurusu ( İnternetten Yardım )

Selçuklu Kaymakamlığı Yardım Başvurusu için öncelikle Selçuklu Sosyal Yardımlaşma Vakfına müracaat etmeniz gereklidir. Selçuklu Sosyal yardımlaşma Vakfı Adres :Nişantaşı Mahallesi Şahinağa Sokak No:21 42060 Selçuklu/KONYA. Selçuklu Sosyal yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası: 236 81 09 0332 235 50 50.

Sosyal Yardımlaşma Vakfına gittiğinizde yardım talebinde bulunmak için ben ihtiyaç sahibiyim demek yeterli değildir. Bu sebeple öncelikle gelir tespit GSS yaptırmanız gereklidir. Bu sayede muhtaçlık durumunuz tespit edilir ve yardım miktarı artabilir.

Karatay Kaymakamlığı Yardım Başvurusu (İnternetten)

Karatay Kaymakamlığı Yardım Başvurusu yapmak için Karatay sosyal yardımlaşma Vakfı Adresi: Şemsitebrizi, Mevlana Cd. No:25, 42030 Karatay/Konya gitmeniz gereklidir. Yardım başvurusu yaparken bizzat gitmek yerine internet üzerinden de yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Karatay Kaymakamlığından Maddi Yardım, Nakit Para Yardımı, Gıda Yardımı, Kira Yardımı, Elektrik Doğalgaz yardımı, Düzenli Maaş şeklinde yardımlardan faydalanabilirsiniz.

İnternetten yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Konya Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvurusu. Konya Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı

Meram Kaymakamlığı Yardım Başvurusu (İnternetten)

Meram Kaymakamlığı Yardım Başvurusu için Meram Sosyal yardımlaşma Vafı Adres Pirebi, Mollakasım Sk. no.14, 42030 Meram/Konya giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Yardım başvurusunda bulunmak için kimlik dışında herhangi bir evrak sizden istenmemektedir. Tc kimlik numaranız ile sisteme giriş yapıldığında üzerinizde bulunan taşınır taşınmazlar malların yanı sıra maaş sigorta gelir gideriniz ile ilgili tüm bilgiler otomatik olarak sisteme düşmektedir. Konya İnternetten Yardım Başvurusu için ise CİMER ya da Açık Kapı Yardım masasını kullanabilirsiniz.

1- Gelir tespiti, gebelik yardımı, engelli yardımı ile ilgili başvuru ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız

2-Doğum yardımı, elektrik parası yardımı, kırtasiye desteği, eğitim desteği yardımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

3- Dar gelirliye toki yardımı, askere gidene yardım desteği, yetim öksüz desteği için ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

4- Gıda Yiyecek Yardımı, barınma yardımı, yakacak yardımı başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.