Devlet Destekleri

İstanbul Yardım Başvurusu

  • 09 Temmuz 2020
  • 4.298 kez görüntülendi.
İstanbul Yardım Başvurusu

İhtiyaç sahiplerinin ilk olarak başvurdukları Kaymakamlıklar bünyesinde kurulan Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu için bu yazımızda Güngören Kaymakamlığı Yardım Başvurusu Kadıköy Kaymakamlığı Yardım Başvurusu ve Kağıthane Kaymakamlığı Yardım Başvurusu ile ilgili ihtiyacınız olan tüm başvuru şekillerini ayrıntılı olarak inceledik. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakıflarından Maddi Yardım, Gıda Kolisi, Engelli Maaşı başvurusu, yeşilkart başvurusu, gıda yardımı, asker yardımı, kira yardımı, eğitim yardımı gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz yardım paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Güngören Kaymakamlığı Yardım Başvurusu

Güngören Kaymakamlığı Merkez Mah. Gaziosmanpaşa Cad. No:34-36 Güngören/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Güngören Kaymakamlığı Yardım Başvurusunda bulunma için Kaymakamlık binasında bulunan Sosyal yardımlaşma vakfına Şahsen başvuruda bulunmalısınız. Her türlü sosyal yardım almak için yukarıdaki adrese gidebilir, 0(212) 502 6468 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Sosyal Yardımlaşma Vakfına gitmeden de internet üzerinden CİMER ya da Açık Kapı Projesi üzerinden yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak başvuru sonrasında kurum sizden bazı evraklar isteyebilir.

Güngören Belediye Yardım Başvurusu

Güngören Belediyesi Güven Mahallesi Marmara Caddesi No:38 adresinde merkez binası bulunmaktadır. Güngören Belediyesi yardım başvuruları için Sosyal Destek Müdürlüğü kurmuştur. Bu birimde gıda yardımı, maddi yardım, sıcak yemek yardımı gibi bir çok alanda yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Yardım Başvuruları Halkla İlişkiler Müdürlüğü Sosyal Yardım masasından yapılmaktadır. İster şahsen giderek isterseniz de 212 449 55 00 nolu telefon ile başvuru ya da bilgi alabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden başvuru için belediyenin internet sayfasına girerek yardım için ön başvuru yapabilirsiniz.

Güngören Nüfus Randevu Almak

Güngören Kaymakamlığı nüfus müdürlüğü Hükümet konağında hizmet vermektedir. Kimlik, ehliyet, pasaport, ikametgah, doğum gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak Güngören Nüfus Müdürlüğü randevusuz işlem yapmamaktadır. Randevu almak için www nvi gov tr adresinden ya da 199 numaralı hattı arayarak randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. Farklı bir konu hakkında bilgi almak için Güngören Kaymakamlığı telefon numarası: 0(212) 506 6364 Güngören Kaymakamlığı Nüfus Müdürlüğü Telefon Numarası: 0(212) 575 4696

Kadıköy Kaymakamlığı Yardım Başvurusu

Kadıköy Kaymakamlığı Caferağa Mah. General Asım Gündüz(Bahariye) Cad. Kuzu Kestane Sk. No:1 Kadıköy/İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Her türlü sosyal yardım başvuruları kadıköy kaymakamlık sosyal yardımlaşma vakfı üzerinden gerçekleşmektedir. Yardım için şahsen başvuru yapmalısınız. Ayrıca aile fertlerinin her birinin tek tek başvuru yapmasına gerek yoktur. Aynı aileden 1 kişinin başvurusu yeterlidir. Kadıköy Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma Vakfı Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. No: 39 Kadıköy adresinde bulunmaktadır. Ayrıca her türlü bilgi için +90 216 346 43 96 – 216 418 04 36 numaralı hatları arayarak bilgi edinebilirsiniz.  Kadıköy Kaymakamlığı Yardım Başvurusunu internetten yapmak istiyorsanız CİMER ya da Açık Kapı Bürosu aracılığı ile yapabilirsiniz. Ancak ön başvuru sonrasında sizden bilgi istenebilir.

Kadıköy Belediyesi Yardım Başvurusu

Kadıköy Belediyesi Hasanpaşa Mah.Fahrettinkerim Gökay Cad. No:2 Kadıköy-İstanbul adresinde merkez binasında bulunmaktadır. Her türlü yardım ve sosyal destek ödemeleri için kurulan Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğüne giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca 444 55 22 numaralı hattı arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kadıköy Belediyesine internetten yardım başvurusu için web sayfasında bulunan yardım başvuru kısmına ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Kadıköy Nüfus Randevu Almak

Kadıköy Nüfus Müdürlüğü Kaymakamlık bünyesinde kurulmuş olup işlem yaptırabilmek için www nvi gov tr adresinden ya da 199 dan randevu alabilirsiniz. Randevu almadan işlem yaptıramazsınız. Bu sebeple hep kalabalık oluşmaması hemde çok zaman kaybetmemek için mutlaka internetten randevu alın.