Devlet Destekleri

Mersin Ramazan Yardımı 2022

  • 04 Nisan 2022
  • 1.062 kez görüntülendi.
Mersin Ramazan Yardımı 2022

Mersin Ramazan Yardımı 2022. Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı. Akdeniz Kaymakamlığı Ramazan Kolisi yardımı. Mezitli Kaymakamlığı Ramazan Kolisi yardımı. Toroslar Kaymakamlığı Ramazan Kolisi yardımı. Yenişehir Kaymakamlığı Ramazan Kolisi yardımı. Tarsuz Kaymakamlığı Ramazan kolisi Yardımı. Bozyazı Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı

Ramazan ayında özellikle Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Merkez İlçe Kaymakamlık ve Belediyeler ramazan ayında farklı alanlarda yardım yapmaya başlamıştır. Özellikle Belediyeler aracılığı ile Ramazan Kolisi Yardımı dağıtımı devam etmektedir. Bu yazımızda Mersin ilinde hangi kurumdan nasıl yardım başvurusu yapabileceğiniz hakkında ayrıntılı bir yazı yazdık.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan Yardımı

Mersin Büyükşehir Belediyesi ramazan ayı boyunca yemek dağıtımına başladı. Bu sene gıda kolisi yardımının yanı sıra birçok mahallede Ramazan boyunca ücretsiz yemek dağıtımına başlandı. 13 ilçede başlanan ve devam eden proje kapsamında 12 bin kişiye sıcak yemek dağıtımının yapılacağı açıklandı. Ayrıca Mersin Büyükşehir Belediyesi Ramazan yardımı alabilmek için Sosyal hizmetler Daire Başkanlığına başvuruda bulunmanız gereklidir. Çankaya Mah. İstiklal Cad. No:67 Mersin Büyükşehir Belediye Ek Hizmet Binası A Blok Kat:7 Akdeniz/MERSİN adresinde bulunan sosyal yardım merkezi sayesinde kolaylıkla yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca Mersin Büyükşehir Belediyesini web sayfasından da bilgi alabilirsiniz. Mersin Ramazan Yardımı 2022 en kısa sürede başvuru yapmayı unutmayın.

Mersin Ramazan Kolisi Yardımı. Mersin Ramazan Yardımı 2022

Akdeniz Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Akdeniz Kaymakamlığı da yardımları Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığı ile yapmaktadır. Ancak Akdeniz kaymakamlığından yardım alabilmeniz için öncelikle gelir tespit yaptırmış olmanız gereklidir. Yeni Mahalle Uray Caddesi Akdeniz/MERSİN adresine giderek yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akdeniz Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı alabilmek için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. E devlet üzerinden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına Giriş yaptıktan sonra yardım başvurunuz iletilecektir.

Akdeniz Belediyesi Ramazan Kolisi Dağıtımı Yapmaktadır. Akdeniz belediyesi Gıda Kolisi Yardımı alabilmek için belediyenin Resmi Sitesine giriş yaptıktan sonra Öneri Şikayet Talep bölümünden yardım başvurusu yapabilirsiniz. Mersin Ramazan Yardımı 2022 sayesinde rahat bir ramazan geçirebilirsiniz.

Mezitli Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı.

Mezitli Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımının yanı sıra ramazan ayında düzenli yardımlara devam etmektedir. Bu sebeple Mezitli Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma vakfına ramazan ayı yardımı içi başvuruda bulunabilirsiniz. Şahsen başvuru yapmanın yanı sıra internet üzerinden yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mezitli Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı: Mezitli Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Başkanlığı ihtiyaç sahiplerine tüm yılda olduğu gibi ramazan ayında da yardım yapmaya devam etmektedir. Özellikle Gıda yardımının yanı sıra ramazan ayında birçok alanda yardım vermeye devam etmektedir. Mezitli Belediyesi Ramazan Gıda Kolisi Yardımı alabilmek için 444 21 99 numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca İnternet üzerinden yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.