Devlet Destekleri

Ziraat Bankası Mobil Uygulama Nasıl Çalışır?

  • 22 Kasım 2018
  • 16.770 kez görüntülendi.
Ziraat Bankası Mobil Uygulama Nasıl Çalışır?

Artık banka şubesine gitmeye gerek kalmadan istediğimiz zaman bankacılık ile yapılabilecek her işlemi cep telefonu aracılığı ile yapabiliriz. Yeni tasarlanan Ziraat Mobil Uygulama ile müşterilerine kolay ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Güvenlik açısından da bir hayli gelişen teknolojisi ile herhangi bir zarar görmeden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca şifresiz İşlem Onayı ile birlikte herhangi bir şifre girmeden bankanın belirlediği kriterler üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama sayesinde acil olarak en yakın banka ve ATM lerin adresini hızlı olarak öğrenebilirsiniz. Üstelik navigasyon sayesinde sizi en yakın ATM ya da Banka şubesine götürme özelliğine de sahiptir.

Ziraat mobil Bankacılık uygulaması ile hesabınızı yönetebilir, EFT Havale gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi ihtiyacınız var ise bankanın sizin findeks kredi notuna göre uygun göreceği faiz oranları ile kredi çekebilir ve anında hesabınıza para transferini sağlayabilirsiniz. En çok kullandığınız menüyü ana sayfa olarak ayarlayabilme özelliği ile birlikte menü menü gezmeden işleminizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Ziraat Bankası Mobil Uygulama Çalışmıyor Ne yapabilirim?

Artık gelişen teknoloji ile birlikte banka şubelerine gitmeden tüm para trafiğinizi yönetebilirsiniz. Hem zamandan hem de işlem kolaylığı yönünden müşterilerine sunmuş oldukları büyük bir kolaylıktır. Öncelikle ziraat mobil uygulamasını 2 farklı şekilde indirebilirsiniz. Eğer android işletmesi tabanlı bir cep telefonu kullanıyorsanız Google Play uygulamasından kolaylıkla indirebilirsiniz. İphone telefon kullanıyorsanız İOS Apple Store uygulamasından Ziraat mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Ziraat Mobil uygulaması açılmadığı zamanlarda öncelikle bir süre bekleyin. Çok nadir de olsa sistem çalışmasından dolayı sisteme girişler kısıtlanabilmektedir. Eğer Ziraat Mobil uygulaması sistem arızası uyarısı vermiyor ise öncelikle cep telefonunuzun internet bağlantısı olup olmadığını kontrol edin. Telefonunuzu açıp tekrar kapatın. Genellikle telefonun donması sonucunda internet bağlantısı otomatik olarak kesilmektedir.

İkinci olarak ise uygulamanın hatasının olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer uygulamayı tıkladığınızda hiçbir ekran açılmıyor ise öncelikle cep telefonunuzdaki ziraat mobil uygulamasını kaldırıp tekrar geri yükleme yapmayı deneyin.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise uygulamanın güncel olup olmadığıdır. Ziraat Mobil Bankacılık hizmeti her geçen gün güvenlik ve sistem revize çalışmalarından dolayı ek dosya yükleme yaparak daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Ziraat Mobil uygulama açılmıyor ise telefon modelinize göre Google Play Store ya da İphone Apple Store ye girerek ziraat mobil bankacılık hizmetinin güncellemesini yaparak uygulamaya girebilirsiniz.

Ziraat Mobil İnternet Bankacılığı Şifresi Almak

Eğer internet bankacılığı kullanmak istiyorsanız öncelikle hesabınızın internet bankacılığına açık olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun için 0850 258 00 00 telefon numaralı Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızın internet bankacılığına açılmasını isteyebilirsiniz. Bu işlemi en yakın Ziraat bankası ATM sine giderek de yapma imkânına sahipsiniz. Ziraat bankası ATM sine ziraat mobil şifre alma menüsünde kendinize ait parola oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ