Devlet Destekleri

Adana Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

  • 10 Temmuz 2020
  • 11.677 kez görüntülendi.
Adana Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Ceyhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Çukurova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Kozan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Sarıçam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Seyhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile ilgili iletişim ve adres bilgilerinin yanı sıra nasıl yardım başvurusunda bulunacağınız konusunda ayrıntılı olarak bilgi vereceğiz.

Ceyhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Burhaniye Mahallesi, Kızılay Caddesi Hükümet Konağı No:79 01960 Ceyhan  adresinde Ceyhan Kaymakamlığı Hükümet konağı bünyesinde hizmet veren Ceyhan Sosyal Yardımlaşma Vakfı vatandaşın ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda yardım yapmaya devam etmektedir. Maddi Nakit Yardımının yanı sıra Gıda Yardımı Gelir tespit gibi birçok alanda başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru için şahsen gidip başvuru yapabileceğiniz gibi pandemi süreci boyunca 0 322 613 00 14 – 0 322 613 00 75 – 0 322 613 96 42 nolu telefonu arayarak yardım için başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İnternet Üzerinden CİMER ya da Açık Kapı Projesi ile e devlet sistemine giriş yaparak Ceyhan Kaymakamlık Online yardım başvurusu oluşturabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda Sosyal Yardımlaşma Vakfı yetkilileri ihtiyaç halinde sizden ek bilgi belge talep edebilir.

Çukurova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Adananın bir diğer büyük ilçesi olan Çukurovada Sosyal yardımlaşma Vakfı Kurttepe Mahallesi Mustafa Sağyaşar Caddesi No:05 Çukurova/ADANA  adresinde bulunmaktadır. Çukurova Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vatandaşa daha hızlı ve etkili yardım edebilmek için yardım başvurularını internete taşıdı. Artık Çukurova Sosyal Yardım İnternet Başvurusu sayesinde yardım başvurusunda bulunabilir ve ayrıca yardım sonucunu internetten sorgulayabilirsiniz. İnternetten yardım başvurusu için öncelikle https://www.cukurovasydv.gov.tr/ adresine giriş yaptıktan sonra açılan ekranda istenilen bilgileri eksiksiz bir biçimde doldurarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kozan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Cumhuriyet Mah. Irmak Cad. Emniyet Sk. Hükümet Konağı Kozan/ADANA adresinde Kozan Kaymakamlığı Hükümet Binasında bulunan Kozan Kaymakamlığı yardım başvurusu için şahsen müracaat etmelisiniz. Her türlü yardım talebiniz Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından incelenecek ve en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Sosyal Yardımlar hakkında bilgi almak isterseniz 0322 515 29 30 nolu telefon ile bilgi alabilirsiniz. Ancak telefon ile yardım başvurusu yapamazsınız.

Sarıçam Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Sarıçam Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Sezai Karakoç Bulvarı No:23 K:3 adresinde bulunan Hükümet Konağının 1. katında hizmet vermektedir. Yardım başvurularınızı için sarıçam kaymakamlığına giderek yapabilirsiniz. Ayrıca telefon ile bilgi almak için 322 391 72 70 nolu hattı arayarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz. CİMER ya da Açık kapı projesine yapacağınız e devlet üzerinden yardım başvurusu da Sarıçam Sosyal Yardımlaşma yetkililerine düşecek ve en kısa sürede size bilgi verilecektir.

 Seyhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Seyhan Kaymakamlığı artık her türlü yardım başvurusunu internet üzerinden almaktadır. Seyhan İnternet Online Yardım Başvurusu için https://basvuru.seyhansydv.gov.tr/ adresine giriş yaptıktan sonra istenilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde yaptıktan sonra talebiniz işleme alınacaktır. İnternet başvurusu yaptıktan sonra tekrar seyhan kaymakamlığına gitmenize gerek yoktur. Dilerseniz başvuru sonucunu internetten sorgulayabilirsiniz.