Devlet Destekleri

Antalya Seyahat İzin Kurulu Telefon

  • 12 Nisan 2021
  • 875 kez görüntülendi.
Antalya Seyahat İzin Kurulu Telefon

Kepez Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası. Muratpaşa Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası. Konyaaltı Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası. Kemer Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası. Manavgat Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası. Alanya Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası. Aksu Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası.

Her geçen güm korona virüs vakalarının artması ile birlikte yeni yasaklar uygulanmaya devam etmektedir. Seyahat kısıtlaması yapılması alınan tedbirlerin en önemlileridir. Seyahat izni almak için yapabileceğiniz 2 seçenek bulunmaktadır. 1. yol 199 numaralı hattı arayarak telefon ile başvuruda bulunmaktır. 2. yol ise e devlet üzerinden e başvuru seçeneği ile izin başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak unutmayın ki seyahat izni alabilmek için belirli şartlara sahip olmanız gereklidir. Seyahat izni alabilmek için birinci dereceden yakınınız ağır hasta ya da vefat etmiş olması gerekli. Eğer doktor veya hastane kanalı ile tedavinizin başka bir ilde devam edecek ise sevk kağıdı ile seyahat izni alabilirsiniz. Eğer son 15 gün içerisinde bulunduğunuz yere geldi ve kalacak başka bir yeriniz yok ve bunu ispatlayabilir iseniz seyahat izni alabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise resmi sınavlara farklı bir ilde girecek iseniz izin alabilirsiniz. Ancak unutmayın ki seyahat izni alacak iseniz mutlaka bu saydığımız halleri ispatlamanız gereklidir. Eğer kanıtlayacak bilgi veya belgeniz yok ise maalesef başvurunuz ret edilecektir. Seyahat İzni Neden Onaylanmadı?

Ancak Şehir içinde seyahat izni almanız için e devlet ya da 199 u aramanız gerekli değildir. Şehir içi izinleri bağlı olduğunuz karakollara müracaat ederek başvuruda buluna bilisiniz. Şehir İçi Seyahat İzni Nasıl Alırım?

Kepez Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası

Kepez Kaymakamlığı bünyesinde kurulan seyahat izin kurulu sadece 199 ya da e devlet üzerinden yapmış olduğunuz başvuruları değerlendirmektedir. Kaymakamlığa gittiğiniz zaman seyahat izni başvurusunda bulunamazsınız. Yasal olarak elektronik ortam e devlet ya da 199 üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ancak bilgi almak ya da başvuru durumunuzu sorgulamak için 0242 335 41 11 numaralı Kepez Kaymakamlığını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Muratpaşa Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası

Muratpaşa Kaymakamlığı da bireysel seyahat izin başvurusu almamaktadır. Ancak yapmış olduğunuz başvuru hakkında sormak istediklerinizi 0242 2447550 numaralı Muratpaşa Kaymakamlığını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Konyaaltı Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası

Öğretmenevleri Mah., 901. Sk. No:7, 07070 Konyaaltı/Antalya adresinde bulunan Konyaaltı Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Seyahat izin kurulu için (0242) 229 94 90 numaralı hattı arayarak bilgi alabilirsiniz. Unutmayın ki başvuruyu mutlaka 199 ya da e devlet üzerinden yapmanız gereklidir.

Kemer Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası: (0242) 814 44 81

Aksu Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası: (0242) 426 39 39

Serik Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası: (0242) 722 10 04

Manavgat Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası: (0242) 746 10 04

Alanya Seyahat İzin Kurulu Telefon Numarası: (0242) 513 19 07