Devlet Destekleri

İstanbul Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvurusu

  • 09 Temmuz 2020
  • 5.831 kez görüntülendi.
İstanbul Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvurusu

Tüm İstanbul için Sosyal Yardım Alabileceğiniz Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına ait telefon, adres, internet sayfası gibi bilgileri ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığı ile İstanbul Sosyal Yardımlaşma Maddi Yardımı, İstanbul Sosyal Yardımlaşma Gıda Yardımı, İstanbul Sosyal Yardımlaşma Eğitim yardımı, İstanbul Sosyal Yardımlaşma Kira Yardımı, İstanbul Sosyal Yardımlaşma Elektrik Faturası Yardımı gibi bir çok alanda yardım alabilirsiniz.

Esenler Kaymakamlığı Sosyal Yardım Başvurusu

Esenler Kaymakamlığı Menderes Mah. Çinçindere Cad. No: 151 Esenler/İstanbul adresinde bulunmaktadır. Sosyal Yardımlaşma Vakfı Kaymakamlık Bünyesinde kurulmuş ve hizmet vermektedir. Esenler Kaymakamlığına Yardım Başvurusunda bulunmak için isterseniz yukarıdaki adrese gidebilirsiniz. İsterseniz 0212 611 15 44  numarayı arayarak ya da 0533 082 77 42 nolu whatsapp hattına mesaj atarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca İnternet başvurusu Cimer ya da Açık Kapı üzerinden yapabilirsiniz.

Esenler Belediyesi Yardım Başvurusu

Esenler Belediyesi  Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No: 6-8 Esenler / İSTANBUL adresinde hizmet vermektedir. Esenler Belediyesi ihtiyaç sahiplerine gerekli yardımı yapmaktadır. Esenler belediyesine yardım başvurusu yapmak için yukarıdaki adrese gidebilir ya da 444 00 73 numaralı hattı arayarak Esenler Belediyesine telefon ile ulaşabilirsiniz.

Esenler Nüfus Müdürlüğü Randevu Almak

Esenler Nüfus Müdürlüğü Menderes Mah. Çinçindere Cad. No: 151 Kat: 1 adresinde bulunmaktadır. Esenler Nüfus Müdürlüğünden yeni kimlik kartı, ehliyet, pasaport, ikametgah alabilirsiniz. Esenler Nüfus Müdürlüğünden işlem yapmak için randevu almanız gereklidir. Randevu için internetten www nvi gov tr adresinden randevu alabilir ya da 199 u arayarak telefon ile randevu oluşturabilirsiniz. Esenler nüfus müdürlüğünden bilgi almak için 0212 562 36 61 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Eyüpsultan Kaymakamlığı Sosyal Yardım Başvurusu

Eyüp Sultan Kaymakamlığı İslambey Mah. Hz. Halit Bulvarı No:26 Eyüpsultan/İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Eyüp Sultan Sosyal yardımlaşma vakfı Kaymakamlık Binasında hizmet vermektedir. Her türlü yardım başvurusu için Eyüp Sultan Kaymakamlığı bünyesinde bulunan Sosyal yardımlaşma Vakfına Şahsen giderek ya da  0212 501 17 68 numarayı arayarak başvuru ve bilgi alabilirsiniz. Ancak Pandemi döneminde yüz yüze hizmet vermezken artık sosyal Yardımlaşma vakfına giderek yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eyüpsultan Belediyesi Sosyal Yardım Başvurusu

Eyüpsultan Belediyesi Nişancı Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı No:72 adresinde bulunmaktadır. Eyüp sultan Belediyesi yardım başvuruları Sosyal Destek Hizmet Müdürlüğü tarafından kabul edilmektedir. Eyüp sultan Belediyesi yardım başvurusu için isterseniz belediyeye giderek şahsen başvuru yapabilir, isterseniz 0212 440 04 16 numarayı arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Belediyenin tüm hizmetler için kullandığı ve vatandaşa hızlıca hizmet sunan Beyaz Masa sayesinde talebinize hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Eyüp Sultan Belediyesi Beyaz Masa İçin  444 30 00 numarayı arayarak ya da belediyenin internet sayfasına girerek internetten yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Eyüp Sultan Nüfus Müdürlüğü Randevu Almak

Eyüp Sultan Nüfus Müdürlüğü İslambey Mh. Hz.Halid Bulvarı Hükümet Konağı B Blok. Kat:1 Eyüpsultan/İSTANBUL adresinde hükümet konağı içerisinde hizmet vermektedir. Nüfus Müdürlüğünden yeni kimlik başvurusu, Ehliyet başvurusu, İkametgah Başvurusu gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ancak mutlaka randevu almanız gereklidir. Eyüp Sultan Nüfus Müdürlüğü randevu almak için nvg gov tr adresinden ya da 199 nolu numarayı alarak randevu alabilirsiniz. Eğer randevu dışında bilgi almak isterseniz  0212 615 70 80 – 81 nolu numrayı arayarak bilgi alabilirsiniz.