Devlet Destekleri

Kastamonu Ramazan Kolisi Başvurusu

  • 18 Nisan 2022
  • 414 kez görüntülendi.
Kastamonu Ramazan Kolisi Başvurusu

Kastamonu Ramazan Kolisi Başvurusu. Kastamonu Ramazan Yardımı. Kastamonu Valiliği ramazan Kolisi Yardımı. Kastamonu Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı. Kastamonu Yardım Sosyal yardımlaşma vakfı Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Kastamonu alışveriş kartı.

Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşların rahat bir ramazan ayı geçirmeleri için tüm kurumla el birliği ile çalışmaktadır. Bu sene Kaymakamlıklar veya Sosyal yardımlaşma vakıfları ramazan kolisi yardımı yapmasa da yardım etmeye devam etmektedir. Maddi yardımın yanı sıra yardım yapmak isteyen kurumun, dernek ve vakıflara yol göstermektedir.

Kastamonu Sosyal Yardımlaşma Vakfı

HEPKEBİRLER MAH. İNÖNÜ CAD. NO:29/1 adresinde bulunan Kastamonu Sosyal Yardımlaşma vakfı yardım etmeye devam etmektedir. Kastamonu sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Telefon Numarası: 0366 214 00 72. Pandemi döneminde internet üzerinden yardım başvurusu almasına rağmen artık bireysel başvuru kabul etmektedir. Ancak E devlet üzerinden Kastamonu Ramazan Kolisi Başvurusu Aile ve sosyal politikalar bakanlığının resmi internet sayfası üzerinden de yardım başvurusunda bulunabilirisiniz. Kastamonu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Telefon ile de başvuru yapabilirsiniz. Ramazan kolisi yardımında bulunmak için isterseniz vakfa giderek istrerseniz CİMER üzerinden yardım talebinizi iletebilirsiniz.

Kastamonu Ramazan Kolisi- 
Kastamonu Sosyal Yardımlaşma Vakfı
Kastamonu Yardım BAşvurusu

Kastamonu Sosyal Yardımlaşma İnternetten Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kastamonu sosyal yardımlaşma vakfı 3 türlü yardım başvurusu talebi almaktadır. Birinci yol yukarıdaki görselde bulunan telefon numaralarını arayarak başvuru yapabilirsiniz. Sosyal Yardımlaşma Vakfı sisteminde zaten TC Kimlik numaranızı söylediğinizde maddi durumunuz ile ilgili tüm bilgiler görünmektedir. İsterseniz Direk Sosyal Yardımlaşma vakfına giderek başvuru yapabilirsiniz. En kolay ve en yeni yöntem ise internet üzerinden Kastamonu sosyal yardımlaşma vakfına yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. bunun için öncelikle http://www.kastamonusydv.gov.tr/ adresine giriş yapmanız gereklidir. Ana ekran üzerinde başvuru yap sekmesine giriş yaptıktan sonra e devlet şifreniz ile yönergeleri uygulayarak sosyal yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu Ramazan Kolisi Başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde yardım başvurunuz alınacaktır.

Nasıl Yapılır?
Kastamonu Ramazan Kolisi Başvurusu

Kastamonu Sosyal Yardımlaşma Yardım Sonucu Öğrenmek

Yardım başvurunuzdan sonra Sosyal Yardımlaşma Vakfı İnceleme görevlileri size ait bir dosya oluşturur ve gelir gider dengeniz ile ilgili ayrıntılı rapor hazırlar. Bu rapor sonrasında Sosyal Yardımlaşma Vakfı Mütevelli Heyetinden oluşan kurul toplantıda başvurunuzu değerlendirir. Yardım başvuru sonucunuz mutlaka sms ile vermiş olduğunuz cep telefonuna gelecektir.

Kastamonu Belediyesi Yardım Başvurusu

Kastamonu belediyesi HİLAL MASA BİRİMİ sayesinde tüm talepleri karşılamak için çaba harcamaktadır. ALo 153 hattı sayesinde veya belediye giderek Ramazan Kolisi Yardımı için başvuruda bulunabilirsiniz.