Devlet Destekleri

Adıyaman Sosyal Yardım Başvuru

  • 22 Eylül 2020
  • 4.802 kez görüntülendi.
Adıyaman Sosyal Yardım Başvuru

Adıyaman Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon,  Besni Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası ,  Çelikhan Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası, Gerger Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası, Gölbaşı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası, Kâhta Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası, Samsat Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası, Sincik Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası ve Tut Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefon Numarası.

Adıyaman Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Turgut Reis, Atatürk Blv., 02200 Adıyaman Merkez/Adıyaman adresinde bulunan Adıyaman Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardım başvurularını şahsen, telefon ve internet üzerinden almaktadır. Kovid sebebi ile yardım başvuruları için Adıyaman Yardım Başvuru Telefon Numarası : (0416) 216 58 88 dir. Ayrıca www adıyaman gov tr adresinden adıyaman internet yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Adıyaman Belediyesi Sosyal Yardım için www adiyaman bel tr adresinden yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Besni Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Atatürk Caddesi Hükümet Konağı Giriş Kat Besni  adresinden bulunan Besni Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardım başvurusu için (0 416) 318 11 07 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz. Kovid tedbirleri kapsamında yüz yüze yardım başvurusu alınmadığından şu anda telefon ya da e devlet aracılığı ile yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Çelikhan Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Yunus Emre Mahallesi Hükümet Caddesi  Çelikhan/Adıyaman adresinde bulunan Çelikhan Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardım başvurusu için 0(416) 451 28 45 nolu telefon ile başvuruda bulunabilirsiniz. Telefon ile alınan ilk başvurudan sonra sizden bilgi belge talep edebilirler. Ayrıca internet üzerinden e devlet yardım başvurusu, cimer yardım başvurusu ve açık kapı yardım başvurusu ile internetten yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Gerger Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Keleşan Mahallesi Keleşan Küme Evleri No:11/A Gerger/ADIYAMAN adresinden bulunan Gerger Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardım başvurusu için 0 416 431 2200 nolu telefon ile yardım başvurusu yapabilirsiniz. Her türlü maddi yardım, gıda kolisi vb tüm yardım taleplerinizi bu numarayı arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Gölbaşı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Yardım Başvurusu

Turan Özdemir Caddesi Hükümet Konağı Kat:1 Gölbaşı /Adıyaman adresinde bulunan hükümet konağı bünyesinde kurulan Gölbaşı Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardım başvurusu için 0(416)781 60 60 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kâhta Sosyal Yardımlaşma Vakfı Vardım Başvurusu

Menderes, 9004. Sk., 02400 Kâhta/Adıyaman adresine bulunan Kâhta Sosyal Yardımlaşma Vakfı yardım başvurusu için isterseniz vakfa giderek yardım başvurusunda bulunabilir, isterseniz de 0(416) 725-5072 nolu telefon ile yardım başvurusunda bulunabilirsiniz

Samsat Sosyal Yardımlaşma Vakfı Vardım Başvurusu

Hükümet Binası No:3 İstiklal Cad Kale Mah Samsat Merkez, 02200 Adıyaman adresinde bulunan samsat sosyal yardımlaşma vakfına  (0416) 411 20 65 nolu telefonu arayarak yardım başvurusnda bulunabilirsiniz.