Devlet Destekleri

Ücretsiz Bilinmeyen Numaralar Servisi

  • 11 Mayıs 2020
  • 938 kez görüntülendi.
Ücretsiz Bilinmeyen Numaralar Servisi

Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulamak. Beni Kim Aramış Ücretsiz sorgulamak. 118 dışında ücretsiz numara sorgulamak. Turkcell bilinmeyen Numara sorgulamak. Vodafone bilinmeyen Numara sorgulamak. Turk Telekom bilinmeyen Numara sorgulamak.

Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulamak

Bilinmeyen numara öğrenmek için her ne kadar CIA Call Center gibi uygulamalar olsada bu uygulamalar güvenlik açığı doğurmaktadır. bu sebeple bu uygulamaları kullanmamanızı öneririz.  Ancak bilinmeyen numara dan isim sorgulama yapmak için hat sahibinin mutlaka bireysel olarak izin vermesi gereklidir. Özetle kendi operatörüne benim numaramı sorgulayabilirler şeklinde izin vermesi gereklidir.

Beni Arayan Numara Kimin?

Cep telefonunuza kayıtlı olmayan numaranın kimin olduğunu öğrenmek için ücretli olarak 118 ile başlayan numaraları arayabilirsiniz. Ancak bu numaraların tamamen ücretli olduğunu unutmayalım. Dakika başına ücretleri bulunmaktadır. Ancak turk telekom ücretsiz olarak eğer sizi arayan numaranın kime ait olduğunu bulmanız için uygulama mevcuttur. Bu uygulama ile isim ya da adres bilmeniz gereklidir. Bu uygulama sadece numaranın kime ait olabileceğini şüphelendiğiniz durumunda işe yaramaktadır.

Sürekli Gizliden Arayan Numara Kimin?

Cep telefonlarının numaramı karşı tarafa gönderme seçeneği sayesinde kişiler istediklerinde kendi cep telefonu numarasını kapatabilmektedir. bu sayede cep telefonunuz çaldığında bilinmeyen numara yazmaktadır. Eğer bilinmeyen numara sizi çok fazla arıyor ve bilinmeyen numara sizi taciz ediyor ise bu kişinin kim olduğunu savcılık kanalı ile bulabilirsiniz. Çünkü savcılık bu sayede arayan gizli numaranın hangi kayıtlı sim kart ve telefon üzerinden kayıtlı olduğunu görebilmektedir. Bu sayede sizi rahatsız eden kişi her ne kadar gizliden de arasa sim kart seri numarası sayesinde kimliği kolaylıkla tespit edilebilir.

Türk Telekom Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulamak

Türk telekom TT Rehber uygulaması ile ücretsiz bir şekilde bilinmeyen numara sorgulayabilirsiniz. Nasıl yapıldığı ile ilgili sitemizi inceleyebilirsiniz. bu uygulama için sizi kimin aradığı hakkında şüphelenmeniz ve tahminde bulunmanız gereklidir. ayrıca 11811 numarasını arayarak sorgulama yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek cep telefonunuzdan *100# tuşlayarak açılan ekrandan bilinmeyen numara servisini seçerek sorgulayabilirsiniz.

Türkcell Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama

Türkcell maalesef ücretsiz bilinmeyen numara sorgulama hizmeti sunmamaktadır. Ancak cep telefonunuzdan öğrenmek istediğiniz numaranın başına 0 koymadan yazarak 2200 a göndermeniz halinde numara turkcelle kayıtlı ise kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Diğer bir yol ise 11832 numaralı hattı aramak

Vodafone Ücretsiz Bilinmeyen Numara Sorgulama

Vodafone da ücretsiz bilinmeyen numara sorgulamanıza izin vermemektedir. Vodafone için cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek öğrenmek istediğiniz numaranın başına 0 koymadan yazarak 7048 nolu yere kısa mesaj atarak kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Diğer bir yol ise 1182 nolu yeri aramaktır.