Devlet Destekleri

Garanti Bonus Kredi Kartı Temassız Özelliğini Kapatma

  • 07 Nisan 2022
  • 744 kez görüntülendi.
Garanti Bonus Kredi Kartı Temassız Özelliğini Kapatma

Garanti Bonus Kredi Kartı Temassız Özelliğini Kapatma. Garanti Kredi Kartı Temassız nasıl Kapatılır? Kredi kartı kullanan müşteriler kendilerini güvensiz hissettiğinden dolayı bazen kredi kartının temassız özelliğini kapatmak istemektedir. Bu yazımızda kredi kartının temassız özelliğini nasıl kapatabilirsiniz onu inceleyeceğiz.

Garanti Kredi Kartının Temassız Özelliğini Nasıl Kapatırım?

Garanti Kredi Kartının Temassız Özelliğini Nasıl Kapatırım sorusunun 2 cevabı vardır. İlk olarak 444 0 333 Numaralı telefonu arayarak hızlıca kredi kartınızın temassız özelliğini kapatabilirsiniz. İkinci yol ise internet bankacılığı hizmetinden garanti kredi kartı temassız özelliğini kapatabilirsiniz. Bunun için Garanti Mobil veya İnternet Bankacılığı uygulamasına giril yaptıktan sonra sırası ile;

Kredi Kartı – Kart özellikleri – Limit Bakiye- Kart Detayı- Temassız Kapatma kısmından yapabilirsiniz.

Aslında Kredi kartının temassız özelliği alışverişlerde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kredi kartının temassız özelliğini kapatmak isteyen kişiler genellikle şehir efsanesine inanan insanlardır. Halk arasında dolandırıcılar kredi kartım cebimde iken kredi kartımdan para çekiyor. Bu sebeple temassız özelliği kapatın şeklindeki asparagas haberler çoğu insanı korkutmaktadır.

Unutmayın ki böyle bir olayın olma ihtimali yoktur.

Garanti Bonus Kredi Kartı Temassız Özelliğini Kapatma.
Garanti BBVA Kredi Kartı Temassız Ödeme Açma Kapama

Garanti Temassız Limit Nasıl Artırılır?

Garanti BBVABonus Kredi Kartı Temassız alışveriş limiti 500 TL olarak belirlenmiştir. 2021 yılında 250 tl olan bu limit 2022 Yılında kredi kartı temassız limiti 500 TL ye artırılmıştır. Bankaların ve BDDK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulunun almış olduğu kararda temassız kredi kartı kullanma limiti maalesef 500 TL ile sınırlandırılmıştır. Hiçbir şekilde temassız kredi kartı kullanım limiti arttırılamaz.

Garanti BBVA Kredi Kartı Temassız Ödeme Açma Kapama

Alışveriş yaparken aşırı derecede kolaylık olan temassız kredi kartı özelliği sayesinde şifre girmeden hızlı bir şekilde alışverişimizi tamamlayabiliriz. Ancak her kredi kartı kullanıma başlar başlamaz temassız özelliği aktif değildir. Garanti bankası Kredi kartınızın Temassız Özelliğini Açmak için 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da internet ve mobil bankacılık uygulaması ile açabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Garanti Bonus Şubesine giderek de işlem yaptırabilirsiniz.

Garanti Bonus Mobil Uygulamada Temassız Kredi Kartı Özelliğini açmak için kredi kartı- işlemler- kart ayarları- temassız özellik aç kısmından açabilirsiniz.