Devlet Destekleri

Yüreğir Kaymakamlığı Yardım Başvurusu

  • 02 Aralık 2021
  • 1.773 kez görüntülendi.
Yüreğir Kaymakamlığı Yardım Başvurusu

Yüreğir Yardım Başvurusu. Yüreğir İnternetten Yardım Başvurusu. Yüreğir Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası. Yüreğir Para Yardımı. Yüreğir Pandemi Yardımı Başvurusu.

Yüreğir Kaymakamlığı İnternetten Yardım Başvurusu

Son zamanlarda artan enflasyon sebebi ve pandemininde etkisi ile bir çok kişi geçim zorluğu yaşamaktadır. Yüreğir Yardım. Kaymakamlıklar bünyesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığı ile artık vatandaşlarımız yardım başvurusu yapabilmekteler. Daha önceleri Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına bireysel giderek başvuru yapılabilirken, artık internet üzerinden kolaylıkla yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı adresi Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No:22 Adana adresinde bulunmaktadır.

Yüreğir Kaymakamlığı İnternetten Para Yardımı Başvurusu (SYDV) | Kredi  Rehber

Yüreğir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası

Yardım başvuruları için her türlü sorularınız için mutlaka 0322 323 83 81 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Ancak Telefon ile yardım başvurusu maalesef alınmamaktadır. İsterseniz Yüz yüze isterseniz internet üzerinden yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Yüreğir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Atakent Mahallesi Fatih Caddesi No:22 adresinde hizmet vermektedir. Başvurularınız şahsen yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de yapabilmektesiniz. Her türlü bilgi almak için (0322) 323 8381 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. telefon ile başvuru kesinlikle yapılmamaktadır. Telefon ile sadece bilgi alabilirsiniz.

Yüreğir Kaymakamlığı Hangi Yardımları Yapar?

Yüreğir kömür, yakacak yardımı

Yüreğir Doğum yardımı başvurusu,

Yüreğir ilaç parası ödemesi başvurusu,

Yüreğir gelir tespit ve sigortalı olma başvurusu başvurusu,

Yüreğir para yardımı başvurusu,

Yüreğir dul yetim yardımı başvurusu,

Yüreğir muhtaç asker ailesi yardımı başvurusu,

Yüreğir engelli ve yaşlılık aylığı başvurusu,

Yüreğir doğal afetlerden oluşan zararlara yönelik yardım başvurusu,

Yüreğir evde bakım hizmeti başvurusu

Yüreğir para yardımı başvurusu

Yüreğir Sosyal Yardım İnternet Başvuru - Devlet Destekleri - Devlet  Destekleri

Yüreğir Kaymakamlığı İnternetten Yardım Başvurusu Yapmak

YÜREĞİR YARDIM İNTERNETTEN BAŞVURUSU YAPMAK İÇİN GEREKEN İŞLEMLERİ RESİMLİ OLARAK SİTEMİZDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ. İlk olarak www yuregirvakif com adresine giriş yapmanız gereklidir. Açılan sayfada istenilen tüm bilgileri eksiksiz doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Yardım başvurusunda bulunurken ailenin tüm fertlerinin başvuru yapmasına gerek yoktur. Haneden 1 kişinin başvuru yapması yeterlidir. Birden fazla başvuru yaptığınızda talebiniz red edilecektir. Yardım alabilmeniz için evinize giren toplam geliri kişi sayısına böldüğünüzde çıkan tutar 850 TL nin altında iseniz yardım alabilirsiniz. Yardım başvurunuz Sosyal Yardım Mütevelli heyeti tarafından değerlendirildikten sonra sms ile sonuç alabilirsiniz.