Devlet Destekleri

kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası

  • 25 Mart 2020
  • 9.366 kez görüntülendi.
kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası

kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası. kepez kaymakamlığı telefon numarası. kepez sosyal yardımlaşma para başvurusu. kepez sosyal yardımlaşma 1000 lira para yardımı telefon başvurusu. kepez sosyal yardımlaşma yardım başvurusu telefonla yapmak. telefonla yardım başvurusu nasıl yapılır. kepez kaymakamlığı yardım telefon numarası nedir. kepez telefonla yardım maaş başvurusu nasıl yapılır.Kepez Kaymakamlığı telefona bakmıyor nasıl ulaşırım. Kepez Kaymakamlığı vakfına ulaşamıyorum nasıl ulaşırım. Kepez Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfına ikinci numara nedir gibi sorularınızı ayrıntılı olarak anlattık.

Kepez Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Telefonla Yardım Başvurusu

Son günlerde artan korona virüs vakaları sebebi ile alınan önlemler kapsamında artık kepez sosyal yardımlaşma vakfı başvuruları telefon üzerinden alacak. Daha önceden her türlü yardım ihtiyaçlarınız için bireysel olarak giderek başvuru yapılırken artık telefon vereceğimiz telefon numaraları ile başvuru yapılacağı duyuruldu. Artık telefon ile sosyal yardımlaşma vakfı aranarak yetkili kişilerin sizin tc kimlik numarasını öğrenerek sosyal yardım başvurusu almaya uygun olup olmadığınız ayrıntılı olarak incelenerek uygun görüldüğü takdirde hesabınıza yatacaktır.

Kepez Sosyal Yardımlaşma Vakfı Hangi Yardımları Yapmaktadır.

öncelikle kişilerin gelir tespit yaptırması gerekmektedir. gelir tespit sayesinde kişilerin mal varlığı, aldıkları maaş, üzerinde ev arazi tapu tarla taşıt gibi mal varlıklarının olup olmadığı ayrıntılı olarak görülmektedir. kişi başına düşen gelir belirlenen miktarın altında ise sosyal yardım alma imkanına sahipsiniz.  kepez gıda yardımı, kepez engelli maaşı, kepez evde bakım hizmeti, kepez okul yardımı, kepez bakım parası gibi yardımları kepez kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfına giderek bu yardımları alabilirsiniz.

Kepez Yardımlar ile ilgili ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

1- Kepez gelir tespiti, gebelik yardımı, engelli yardımı ile ilgili başvuru ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız

2-Kepez Doğum yardımı, elektrik parası yardımı, kırtasiye desteği, eğitim desteği yardımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

3- Kepez dar gelirliye toki yardımı, askere gidene yardım desteği, yetim öksüz desteği için ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

4- Kepez Gıda Yiyecek Yardımı, barınma yardımı, yakacak yardımı başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kepez Kaymakamlığına Ulaşamıyorum

Kepez Kaymakamlığı barış mahallesi sakarya bulvarı no:65/a kepez antalya adresinde bulunmaktadır. Kepez Kaymakamlığı telefon numarası 0242 335 41 11

Kepez Vakfına Telefonla Ulaşamıyorum Nasıl Ulaşırım.

Kepez Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfı barış mahallesi sakarya bulvarı no:65/a kepez antalya adresinde bulunan kepez kaymakamlığı hükümet konağının zemin katında bulunmaktadır. kepez telefonla yardım başvurusu alması üzerine irtibat numaraları

1- Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 0242 335 41 60

2- Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 502 61 38

3- Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 502 61 35

4-Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 502 59 67

5-Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 502 59 37

6- Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 502 59 74

7- Kepez sosyal yardımlaşma telefon numarası 502 59 76

artık kepez kaymakamlığı yardım başvurusu ve kepez sosyal yardımlaşma vakfına gitmeden telefon ile arama yaparak yardım başvurusu yapabilirsiniz.

Kepez Sosyal Yardımlaşma Yardım İnternet Başvurusu

Ayrıca artık sosyal yardımlaşma vakfı internetten başvuru almaya başladı. www kepezsydv org tr adresine girerek online olarak internetten başvuru yapabilirsiniz. Kepez Sosyal Yardımlaşma İnternetten Yardım Başvurusu ili ilgili tüm ayrıntılı bilgiye sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.