Devlet Destekleri

Mersin Ramazan Kolisi Yardımı 2022

  • 04 Nisan 2022
  • 1.378 kez görüntülendi.
Mersin Ramazan Kolisi Yardımı 2022

Mersin Ramazan Kolisi Yardımı. Toroslar Kaymakamlığı Ramazan Kolisi yardımı. Yenişehir Kaymakamlığı Ramazan Kolisi yardımı. Tarsuz Kaymakamlığı Ramazan kolisi Yardımı. Bozyazı Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı

Ramazan ayında mersin büyükşehir belediye başkanlığının yemek dağıtımının yanı sıra birçok kaymakamlıklar ve belediyeler yardım yapmaya devam etmektedir. Bu sayede ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın rahat bir ramazan ayı geçirmeleri amaçlanmaktadır. Bu yazımızda ilçelerdeki kaymakamlıklar ve belediyelerin ramazan ile ilgili yaptıkları yardımları ayrıntılı olarak inceledik.

Toroslar Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı

Toroslar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı aracılığı ile yılın 12 ayı olduğu gibi ramazan ayında da yardım etmeye devam etmektedir. Bu sene Toroslar Kaymakamlığı maalesef ramazan kolisi yardımı yapmamaktadır. Ancak nakti yardımlarına devam etmektedir. Yardım başvurusu yaparak ramazan ayında yardım alabilirsiniz. Bu sebeple isterseniz Toroslar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Çağdaşkent Mah, Fatih Sultan Mehmet Blv. No 58, 33080 Toroslar/Mersin adresine gidebilirsiniz. İsterseniz online internet üzerinden yardım başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet üzerinden nasıl başvuru yapacağınız ile ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Toroslar Belediyesi Ramazan Kolisi yardımı: Toroslar Belediyesi Çözüm Masası tüm vatandaşların her türlü ihtiyacını gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Bu sebeple internet üzerinden belediyenin resmi internet sayfasına giderek yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.

Toroslar Belediyesi ramazan kolisi yardımı

Yenişehir Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı.

Yenişehir Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımına başvurmak için öncelikle Kaymakamlık bünyesinde bulunan sosyal yardımlaşma vakfına müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat sonrasında ilk olarak gelir tespit yaptırmanız gereklidir. Gelir tespit sonrasında eğer gelir ve gider dengeniz muhtaçlık sınırının altında kalır ise ramazan yardımının yanı sıra düzenli yardım da alabilirsiniz.

Yenişehir Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı: Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde tüm yardımlar tek çatı altında toplanmıştır. Belediyenin Hizmet binasında bulunan sosyal destek hizmet merkezine başvuruda bulunarak ramazan ayında yapılan yardımlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Tarsuz Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı

Tarsuz ilçesinde şu anda ihtiyaç sahipleri için ramazan ayında kurulan yemek hizmeti sayesinde tüm herkes iftarda yemek alabilmektedir. İsterseniz merkezde bulunan yemek tırına giderek yemeğinizi alabilirsiniz. Ayrıca engel ve yaşlılık durumuna göre yemek evinize de gelmektedir. Ayrıca Tarsuz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma vakfına başvurarak ramazan ayı içerisinde yapılan tüm yardımlardan faydalanabilirsiniz.

Tarsuz Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı: Tarsuz Belediyesi tüm ihtiyaç sahipleri vatandaşların taleplerini internet üzerinden toplamaktadır. Bu sayede vatandaş hiç bir yere gitmeden yardım başvurusunda bulunabilmektedir. Ramazan ayı boyunca yapılan gıda yardımlarına belediyenin web sitesine başvuruda bulunarak talep edebilirsiniz.

tarsuzu belediyesi ramazan yardımı

Bozyazı Kaymakamlığı Ramazan Kolisi Yardımı

Bozyazı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfına e devlet üzerinden başvuru yaptığınızda ramazan kolisi yardımı otomatik olarak alınmakta ve talebiniz değerlendirilecektir.

Bozyazı Belediyesi Ramazan Kolisi Yardımı: ramazan yardımı için 0324 851 3007 numaralı telefonu arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Mersin Ramazan Kolisi Yardımı

Mersin İlçesinde bulunan tüm ilçeler ait yardım alabileceğiniz kurumlara ait bilgiler ve başvuru şartları için lütfen sitemizi inceleyiniz.