Devlet Destekleri

Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası

  • 06 Nisan 2020
  • 9.427 kez görüntülendi.
Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası

Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası. Muratpaşa sosyal Yardımlaşma Telefon Açmıyor. Muratpaşa sosyal yardımlaşma internet yardım başvurusu. Muratpaşa vakıf telefon numarası. Kaymakamlık Vakıf Telefon Numarası. Muratpaşa sosyal Yardımlaşma Nerede? Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Çalışma Saatleri. Muratpaşa 1000 TL Yardım Başvurusu nasıl yapılır?

Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Yardım Başvurusu

Sinan Mh. Ali Çetinkaya Cd. 1250 Sk. No:12/4 Muratpaşa / Antalya adresinde bulunan antalya sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanlığı daha önceden şahsen aldığı başvuruları artık telefon ile alacağını açıkladı. Son günlerde artan korona virüs vakaları sebebi ile virüsün yayılmasının önlenmesi için bu şekilde hizmet verilmeye başlandı. Engelli Maaşı, Yeşilkart, Dul Maaşı, 1000 TL lik yardım, Gıda yardımı, tek seferlik yardım gibi konularda hizmeti sadece telefon ile alacağını açıkladı.

Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Telefon Numarası Nedir?

Muratpaşa Kaymakamlığının yapmış olduğu duyuruda müracaatların sadece 4 farklı numaradan hizmet vereceğini duyurdu. Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Telefon Numaraları ise;

1-  0242 244 07 80

2- 0242 247 08 75

3- 0242 244 07 81

4- 0242 244 25 85

numaraları arayarak sosyal yardımlaşma vakfı personelleri sizde TC Ad Soyad ve gelir gider ile ilgili taleplerinizi sisteme girerek kaydınızı oluşturacaktır. Girilen bu bilgiler toplanacak olan muratpaşa mütevelli heyeti kararı sonrası olumlu yada olumsuz olarak size bilgi verilecektir.

Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Telefonu Açmıyor

Nüfus olarak oldukça kalabalık olan muratpaşa ilçesinde aşırı derecede yoğunluk olmasından dolayı maalesef hizmette aksamalar oluşmaktadır. Eğer telefonlara ulaşamazsanız Antalya içerisinde aktif olarak kullanılan Açık Kapı olarak kurulan birimlere çağrı bırakabilir ya da bimer cimer gibi uygulamalar üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

Muratpaşa 1000 TL lik Yardım Başvurusu

1000 TL lik yardım için şahsen yada telefon ile başvuru yapmanıza kesinlikle gerek yoktur. 1000 TL lik yardım daha önceden muratpaşa sosyal yardımlaşma vakfından her ay düzenli olarak yardım alan kişilere otomatik olarak hesabına yatacaktır. Eğer daha önce muratpaşa sosyal yardımlaşma vakfından yaşlı aylığı engelli maaşı bakım parası asker aylığı dul yetim aylığı alıyorsanız 1000 TL lik yardımı Tc kimlik kartınız ile PTT şubelerinden çekebilirsiniz.

Muratpaşa Kaymakamlığından Hangi Yardımları Alabilirim?

1- Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma gelir tespiti, gebelik yardımı, engelli yardımı ile ilgili başvuru ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız

2-Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Doğum yardımı, elektrik parası yardımı, kırtasiye desteği, eğitim desteği yardımı ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

3- Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma dar gelirliye toki yardımı, askere gidene yardım desteği, yetim öksüz desteği için ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

4- Muratpaşa Sosyal Yardımlaşma Gıda Yiyecek Yardımı, barınma yardımı, yakacak yardımı başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.